ComfortPay od Tatra banky

Tatra banka po niekoľko ročnej skúsenosti s implementáciou opakovaných kartových platieb (hlavne pre Orange) definitívne otvára systém "recurringových kartových platieb". Na začiatku ho trošku zmätočne volali "Teleplatba" a to pravdepodobne pre to že bol prvý raz implementovaný v rámci Orange Teleplatby - no to je tak všetko čo má s Orange spoločné.
 

Tento systém je určený pre spoločnosti a organizácie, ktoré opakovane inkasujú od svojich klientov/darcov platby s pravidelnou alebo nepravidelnou frekvenciou. Systém funguje najmä v online prostredí, no teoreticky a polooficiálne umožňuje v mene darcu použiť pre registráciu platobnej karty dáta, ktoré vám poskytol napr. na papierovom formulári.
 

Nezáleží na tom v akej banke je karta vydaná ani či je vydaná v SR alebo inde vo svete (zahraničné karty sú však zatažené o niečo vyšším poplatkom. Na fungovanie tohto systému musí byť vytvorené web-aplikacia na komunikaciu s bankou a ďalšia aplikacia na komunikaciu s databázou do ktoréj sa ukaldajú informácie o darcovi a daroch a z ktorej sa exportujú debit requesty.
 

Viac v priložených dokumentoch:  

TB-Ponuka_recurring_payments.doc (42 kB)

TB-popis_komunikacie.doc (30 kB)

TB-ComfortPay-Technicka_prirucka.doc (189 kB)

Kontakt

Easy Giving - Koalícia pre podporu individuálneho darcovstva
c/o Centrum pre filantropiu
Kozia 11
811 03 Bratislava

polakovic (a) changenet . sk
tel.: +421 (0) 905 324 987

© 2011 Koalícia pre podporu individuálneho darcovstva.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode